אבשלום גיסין 67, פתח תקווה משה יתום 20

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

  מראות לרכב

  מראות לרכב משמשות בתור העיניים האחוריות של הנהג בעת הנסיעה. עובדים בתור נהגי מוניות? מעבירים סחורות על המשאית בה אתם נוהגים? בין אם אתם בדרך לעבודה ובין אם מדובר בשעות הפנאי שלכם, יש לשמור על תקינותן של מראות אלו על הצד הטוב ביותר. אחת המראות הקדמיות או האחריות ברכב שלכם נסדקה או נשברה? הצוות המקצועי של ברוך ובניו – זגגות רכב בע"מ ישמח להעניק לכם את הפתרון והתחליפים המומלצים למראות אלו.

  תיקון יעיל לנהיגה בטוחה

  רבים אומרים שנהיגה מעניקה תחושה של חופש – ובצדק! נוסעים לטיול לבדכם או עם המשפחה? נהנים לנהוג מדי בוקר לעבודה כאשר הרדיו פתוח? כדי שהנהיגה תהיה שלווה ובטוחה, יש לוודא כי הרכב שלכם עובד כנדרש. אחד ההיבטים החשובים בהם תדרשו לטפל הוא המראות הקדמיות והאחוריות.

  הגיע סוף יום עבודה, נכנסתם לרכב וגיליתם שאחת המראות שבורות? בשל מיקומן הפיזי, המראות הצדדיות חשופות לפגיעה. אין ספק שמדובר ברגע מייאש למדי – אך ניתן לפתור אותו ללא כל בעיה. השלב הראשון בעת תהליך העבודה כולל את בירור מידת הנזק – גם אם מדובר במראה שבורה בלבד. במילים אחרות, ובכדי שתוכלו לקבל הערכת זמן של מלאכת התיקון, יהיה צורך להבין את חומרת התקלה.

  לאחר סיום שלב חשוב זה, ולאחר בירור מידת הנזק, תקבלו הערכת מחיר עבור עבודת התיקון: האם המראות ברכב שלכם הן חשמליות או ידניות? האם יש צורך להבריג מספק ברגים משוחררים או שמא יש צורך בהחלפת בית הנורה כולה? בהתאם לכל אלו, בעלי המקצוע יוכלו להעניק לכם אומדן בנוגע למחיר אותו תשלמו על התיקון.

  להפקיד את הרכב אצל ספק מומלץ

  כאשר אחת המראה לרכב הקדמית או האחורית ברכב נשברה, מדובר במצב לא פשוט. עם זאת, ובסופו של תיקון מקצועי ואיכותי – תוכלו לשוב ולנהוג ככל שתרצו. בשל לכך, מומלץ לפנות אל חברה מנוסה ומיומנת אשר תוכל לאתר את התקלה ולפעול בהתאם. בין אם קיבלתם המלצות מבני משפחה או חברים או שמא ביצעתם חיפוש מעמיק באתרי האינטרנט, יש לבצע סקר שוק – ולפנות אך ורק אל ספקי השירות האמינים ביותר.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

   שירותים נוספים

   תיקון שמשה קדמית לרכב

   תיקון שמשה קדמית לרכב תסייע לכם לראות היטב את הכביש...

   קראו עוד

   תיקון חלון גג

   לאורך השנים האחרונות, נדמה כי רכב פרטי הוא מוצר צריכה...

   קראו עוד

   סאנרוף לרכב

   סאנרוף לרכב ישדרג את חווית הנהיגה שלכם. נוהגים עם אותו...

   קראו עוד