אבשלום גיסין 67, פתח תקווה משה יתום 20

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

  פיקודים וכפתורים לחלונות

  חלונות חשמל ברכב הם פיתוח חדשני המחזיק ביתרונות רבים: אם אנו רוצים לפתוח או לסגור את החלונות המכניים ברכב, כל שעלינו לעשות הוא להשתמש בכפתור. מערכת החלונות עצמה בנויה ממערכת בקרה לנהג, לצד כפתור המיועד לחלונות הנוסעים כמו גם את המנועים החשמליים והמנגנונים שלהם. נתקלים בבעיה בעת הפיקוד על החלונות? לשם כך, נמליץ לכם לפנות אל חברת ברוך ובניו – זגגות רכב בע"מ.

  הפתרון – בלחיצת כפתור

  רבים שוכחים זאת, אך בעבר, כאשר רצינו לפתוח את חלונות הרכב ולהכניס משב רוח קליל, היה עלינו לעשות זאת באופן ידני. ידית זו, שהייתה מותקנת בדלת הרכב, כבר שייכת להיסטוריה. מאז שנות ה-90 של המאה ה-20 אנו נהנים מיתרונותיו הרבים של החלון החשמלי בדלתות הרכב: במקום להשקיע מאמצים פיזיים בניסיון להוריד את החלון, אנו לוחצים על הכפתור והוא יורד מידית. חשוב לציין שלנהג יש גישה לכל הכפתורים של כל חלונות הרכב.

  מנסים להשגיח על הילדים במושב האחורי ולסגור את החלון החשמלי? איבדתם את השליטה על החלונות? כאשר המנגנון מתחיל לעשות בעיות, יש לכך מספר הסברים כאשר חלקם מתייחסים לכפתורים – מרכיב המסייע בהעלאתו של החלון ובהורדתו. לא רבים מודעים לכך, אבל בעיה בכפתורים יכולה להשפיע על תפקוד החלון כולו.

  בין אם מדובר בפירוק המנגנון כולו או שמא בתיקון נקודתי, כדי למצוא פתרון איכותי לבעיה זו – ובמהרה, יש לפנות אל איש מקצוע המתמחה בבעיות אלו. בטרם תפנו אל איש המקצוע, עליכם לברר מה הוא הניסיון שלו. כך, תוכלו להפקיד את הרכב שלכם בידיים מצוינות – ובלב שקט.

  המנגנון להצלחה

  מנגנון חשמלי הפך כבר לסטנדרט מחייב המופיע בכל רכב כיום. לכך יש יתרונות רבים – ללא כל ספק. עם זאת, מה קורה כאשר אתם מנסים להעלות או להוריד את החלון החשמלי ללא הצלחה?  צוות המומחים של ברוך ובניו – זגגות רכב בע"מ יסייעו לכם בפתרון המקצועי ביותר: החל מאבחון התקלה, החלפתם של הכפתורים ועד שימוש בחלקים המיובאים והאיכותיים ביותר.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

   שירותים נוספים

   תיקון שמשה קדמית לרכב

   תיקון שמשה קדמית לרכב תסייע לכם לראות היטב את הכביש...

   קראו עוד

   תיקון חלון גג

   לאורך השנים האחרונות, נדמה כי רכב פרטי הוא מוצר צריכה...

   קראו עוד

   סאנרוף לרכב

   סאנרוף לרכב ישדרג את חווית הנהיגה שלכם. נוהגים עם אותו...

   קראו עוד