אבשלום גיסין 67, פתח תקווה משה יתום 20

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

  חלונות כהים לרכב

  חלונות כהים לרכב הם פתרון פרקטי ואסתטי כאחד: מעוניינים לקבל הגנה מפני קרינת השמש? זקוקים לפרטיות מפני זרים? בין אם מדובר בסיבות כאלו או אחרות, הכהיית שמשות הרכב היא הבחירה המומלצת עבורכם. כדי לבצע פעולה זו על הצד הטוב ביותר, אתם מוזמנים לפנות אל חברת ברוך ובניו – זגגות רכב בע"מ. אנו מציעים ניסיון של למעלה מ-50 שנה תוך שמירה על סטנדרט עבודה איכותי.

  חלונות כהים לרכב: מידע חשוב

  אנו רואים אותם בעיקר בסרטים, אבל רכבים שעברו הכהיית שמשות הם החלק מהמציאות. למעשה, ולאורך השנים האחרונות, יותר ויותר אנשים בארץ פונים לחברות זגגות רכב בכדי שישחירו את חלונות רכבם – ובצדק. במילים אחרות, ביצוע הכהיית החלונות ברכב נושאים יתרונות רבים: החל מפרטיות עבור הנוסעים, בטיחות מפני פריצות – שכן לא ניתן לראות אלו חפצים יש בתוך הרכב, לצד יתרונות רבים נוספים. מעוניינים בחלונות כהים לרכב , תוכלו לבצע ציפוי חלונות לרכב – מדובר בפתרון פופולרי הנותן בטחון מפני קרינת UV. במילים אחרות, ובאמצעות מדבקות הציפוי ננו-קרמיק, כמות החום תצטמצם באופן משמעותי לצד חסימת הקרינה האולטרא-סגולית.

  אין ספק שהשחרת החלונות של הרכב מחזיקה ביתרונות רבים, כאשר התקנה מקצועית תוביל לתוצאה הרצויה. בנוסף, פתרון זה הוא מומלץ ומוכר על ידי משרד התחבורה.

  חלונות כהים לרכב עד הבית

  כדי להשיג את הפרטיות הנדרשת בעת הנסיעה, כמו הגנה מפני קרני השמש, החשכת החלונות של הרכב תעניק לכם את מבוקשכם – והרבה מעבר לכך. מתלבטים באיזו שיטת הכהיית חלונות לבחור? חברת ברוך ובניו – זגגות רכב בע"מ תעניק לכם יחס אישי לצד עבודה מקצועית וללא פשרות.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

   מאמרים נוספים

   תיקון סאן רוף לרכב

   תיקון סאן רוף לרכב יחזיר את היוקרה לחייכם. אין ספק...

   קראו עוד

   תיקון מראה לרכב

   תיקון מראה לרכב תחזיר לנהג את השליטה על הנסיעה. בכל...

   קראו עוד

   תיקון חלונות לרכב

   שירותי תיקון חלונות לרכב יתבצעו אך ורק על ידי מומחים...

   קראו עוד