אבשלום גיסין 67, פתח תקווה משה יתום 20

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

  מראה לרכב

  מראה לרכב משמשת, במקרים רבים, כעיניים של הנהג לכל המתרחש מאחוריו. אכן, ישנן דרכים רבות לשמור על בטיחות הרכב – ועל הנוסעים שבתוכו, כאשר אחד מהם היא מראה. כאשר אחת מהמראות תקולה, יש לפתור זאת בהקדם כדי לא לסכן את חייהם של הנוסעים ושל רכבים אחרים על הכביש. נוצר סדק על מראת הצד? בין אם מדובר בסדק או בשבר, צרו קשר עוד היום עם חברת ברוך ובניו – זגגות רכב בע"מ.

  מראה לרכב: לשמור על אמצעי הבטיחות

  נהיגה ברכב מרשים ויוקרתי היא פעולה מהנה, שכן אנו משוויצים במוצר שרכשנו מכספנו. עם זאת, המראה של הרכב איננו מספיק: כדי שהנהיגה עצמה תעבור בשלום, יש לבדוק שכל אמצעי הבטיחות של הרכב עובדים היטב. אמצעי בטיחות אלו כוללים, בין היתר, את מראות הרכב.

  המראות הן פריט חובה בכל רכב באשר הוא – וככל שיש יותר מראות, כך טווח הראייה של הנהג משתפר ומתרחב. עם זאת, ובמרבית הרכבים, ישנן שלוש מראות:

  • שתי מראות הצד, הממוקמות מימינו ומשמאלו של הנהג, מאפשרות לו להביט בתנועת הרכבים והעוברים ושבים במסלולים לצדו.
  • המראה הפנימית מאפשרת לנהג לצפות בהתרחשויות השונות מאחורי הרכב.

  בנוסף, ולאורך השנים האחרונות, שוק מראות הרכב גדל, כאשר ניתן למצוא כיום מראות בעלות טווח ראייה רחב בהרבה. למה הכוונה? לצד המראות הרגילות, ניתן למצוא מראות בעלות החזר אור; מראות המאפשרות לנהגים להביט היטב בשטחים גדולים למדי. מה קורה כאשר אחת המראות תקולות? יש למסור לתיקון בהקדם, כמובן! בין אם מדובר בזגוגית של המראה או שמא בהיבט אחר, מומחים בתחום זגגות הרכב יתקנו לכם את אמצעי הבטיחות החשוב הזה.

  מראה לרכב מחילים אצל המקצוענים

  מראות הרכב שלכם נשברו? בין אם אתם מעוניינים בתיקון או שמא תרצו לרכוש חדשות, יש להתייעץ ראשית עם צוות המומחים של ברוך ובניו – זגגות רכב בע"מ: אנו נשמח לסייע לכם בכל שאלה, לצד שירותי תיקון ברמה גבוהה ואף שיפוץ ללא צורך בהחלפה.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

   מאמרים נוספים

   תיקון סאן רוף לרכב

   תיקון סאן רוף לרכב יחזיר את היוקרה לחייכם. אין ספק...

   קראו עוד

   תיקון מראה לרכב

   תיקון מראה לרכב תחזיר לנהג את השליטה על הנסיעה. בכל...

   קראו עוד

   תיקון חלונות לרכב

   שירותי תיקון חלונות לרכב יתבצעו אך ורק על ידי מומחים...

   קראו עוד