אבשלום גיסין 67, פתח תקווה משה יתום 20

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

  תיקון מראה לרכב

  תיקון מראה לרכב תחזיר לנהג את השליטה על הנסיעה. בכל רכב, כיום, ישנם מספר אמצעי בטיחות כאשר אחד המרכזיים שבהם הוא המראה. כאשר אחת מראות הצד או המראה הפנימית נסדקות או חלילה נשברות, יש לתקן אותן בהקדם. כדי להחזיר את חייכם למסלול הבטוח, נמליץ לכם לפנות אל חברת ברוך ובנו – זגגות רכב בע"מ.

  תיקון מראה לרכב – לבצע פעולה זו כראוי

  נסיעה בטוחה ברכב מושפעת מהיבטים שונים: לצד מנוע חזק ושמשות איכותיות, יש לשמור על שלמותן של מראות הרכב. למעשה, מראות הצד והמראה הפנימית משמשות כעיניים האחוריות שלנו כאשר אנו נוהגים. עם זאת, ובדומה לחלקים אחרים ברכב, גם המראות יכולות להינזק – וכתוצאה מכך, אף להשפיע על איכות וטווח הראייה שלנו.

  מראה לרכב מורכבת, בדרך כלל, ממספר אלמנטים מרכזיים: גוף המראה עליו הן מותקנת הזגוגית של המראה, לצד הזגוגית של המראה. בשל רגישות אלמנטים אלו, המראות עלולות לסבול מתקלות הדורשות תיקון או החלפה. משום שמדובר בפעולה מורכבת, יש לפנות אל אנשי מקצוע מנוסים בלבד.

  ביררתם אצל בני משפחה וחברים ומצאתם את איש המקצוע המתאים? כעת, יהיה עליכם להציג בפניו את התקלה ולמסור אליו את הרכב לצורך תחילת ביצוע מלאכת התיקון. פעולה זו מתבססת על אלמנטים שונים: החל מסוג הרכב, לצד מנגנון חשמלי – כאשר מדובר במראות חשמליות מתוקלות, ועד חיבור המנגנון אל המראה החדשה.

  תיקון מראה לרכב עם המקצוענים בתחום

  מראות הרכב, כיום, עשויות להיסדק בקלילות. בהתאם, כאשר אתם בוחרים במראת צד או במראה פנימית, יש לקחת זאת בחשבון וכמובן – לבחור במראה אשר תעניק לכם שדה ראייה רחב עד כמה שניתן. לצד כל זאת, יש באפשרותכם אף לבחור במראות רכב הפעולות בזכות מנגנון חשמלי.

  בין אם מדובר במראה כזו או אחרת, ניתן לפנות אל חברת ברוך ובניו – זגגות רכב בע"מ: לצד ניסיון של למעלה מ-50 שנה, אנו מתמחים בתיקון ובהחלפה של כל סוגי המראות לרכב. נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ובעיה.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

   מאמרים נוספים

   תיקון סאן רוף לרכב

   תיקון סאן רוף לרכב יחזיר את היוקרה לחייכם. אין ספק...

   קראו עוד

   תיקון חלונות לרכב

   שירותי תיקון חלונות לרכב יתבצעו אך ורק על ידי מומחים...

   קראו עוד

   תיקון חלונות חשמל לרכב

   תיקון חלונות חשמל לרכב יאפשר לנו לנהוג ברמה בה הורגלנו....

   קראו עוד