אבשלום גיסין 67, פתח תקווה משה יתום 20

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

  מנגנונים לחלונות חשמל לרכב

  בזכות מנגנונים לחלונות חשמל לרכב, הנהג והנוסעים יוכלו לפתוח ולסגור את החלונות ללא כל בעיה. אין ספק שנוצרו התפתחויות רבות לאורך השנים האחרונות בכל הנוגע לתחום הרכב כאשר חלונות חשמליים הם המרכזיים שבהם. בהתאם, ובכדי שתוכלו לפתוח את החלונות ולסגור אותם בלחיצה אחת, מותקנים כיום ברכבים מנגנונים חשמליים המאפשרים זאת – ללא כל בעיה.

  התפתחויות משמעותיות בתחום הרכב

  אחת ההמצאות המשמעותיות ביותר בתחום הרכב כוללת, בין היתר, את החלונות החשמליים. אם פעם נאלצנו לפתוח את החלון באפן ידני, כיום ניתן לעשות זאת באופן אוטומטי – באמצעות לחיצה על כפתור. מדובר בשינוי דרמטי למדי, שכן אופציה זו מעניקה לכל נהג או נהגת לפתוח או לסגור את חלונות הרכב, גם אלו הנמצאים במושבים האחוריים, בנוחות וללא צורך להושיט יד או לעצור את הנהיגה בצד הדרך.

  החלונות החשמליים עצמם פועלים באמצעות מנגנון פתיחה, מנגנון הנמצא מתחת לחלון – ובתוך דלת הרכב עצמה. מנוע חשמלי זה תפקידו להרים את החלון ולהוריד אותו בהתאם ללחיצה של הנהג. כך, בין אם אתם מסיעים את ילדיכם לבית הספר ובין אם אתם נוהגים מתוך מטרה אחרת, מדובר בפתרון מתקדם ונוח המאפשר לנהג לשלוט בכל החלונות בלי שום בעיה.

  עם זאת, אין זה אומר שחלונות אלו חסינים מפני תקלות שונות: נוצר קצר במערכות החשמל של הרכב? תדירות גבוהה בשימוש בחלונות יצרה בלאי? כתוצאה מתקלות אלו ואחרות, יש לפנות אל אנשי מקצוע העובדים בתחום זגגות רכב. כך, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי הרכב שלכם נמצא בידיים הטובות ביותר – ולחזור במהרה לשגרה.

  למצוא את הפתרון הנכון

  מרבית הרכבים הנוסעים כיום על כבישי ישראל מופעלים באמצעות מגנון פתיחה וסגירה חשמלי. מה קורה כאשר נוצרת תקלה במנגנונים אלו? פונים אל חברת ברוך וביו – זגגות רכב בע"מ כמובן!  צוות המומחים העובדים בחברה זו פיתח מעבדה מתקדמת לצורך תיקון בעיות אלו ואחרות תוך מתן יחס אישי לכל לקוח.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

   שירותים נוספים

   תיקון שמשה קדמית לרכב

   תיקון שמשה קדמית לרכב תסייע לכם לראות היטב את הכביש...

   קראו עוד

   תיקון חלון גג

   לאורך השנים האחרונות, נדמה כי רכב פרטי הוא מוצר צריכה...

   קראו עוד

   סאנרוף לרכב

   סאנרוף לרכב ישדרג את חווית הנהיגה שלכם. נוהגים עם אותו...

   קראו עוד