אבשלום גיסין 67, פתח תקווה משה יתום 20

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

  תיקון שמשה קדמית לרכב

  תיקון שמשה קדמית לרכב תסייע לכם לראות היטב את הכביש שמולכם – והרבה מעבר לכך. קשה לדמיין את חיינו, כיום, ללא רכב פרטי: בין אם מדובר בנסיעה לעבודה בבוקר ובין אם מדובר בנסיעה חזרה לבית מדי ערב, בזכות הרכב שלנו אנו מצליחים לנהל יום עמוס על הצד הטוב ביותר. עם זאת, מה קורה כאשר השמשה הקדמית נסדקת או נשברת? כדי שנוכל לראות היטב את מה שעומד מולנו, יש לפנות אל אנשי מקצוע אמינים לצורך תיקון הבעיה.

  למצוא את הפתרון לכל בעיה

  עבור רבים מאתנו, רכב פרטי הוא כמו פריט לבוש: מוצר אותו יש להחליף מדי שנתיים – ואפילו פחות. עם זאת, לא כל אחד ואחת יכולים להרשות לעצמם לבצע רכישה משמעותית שכזו בתדירות גבוהה. לכן, כאשר נוצרת תקלה כזו או אחרת – נשקיע בכך כספים רבים כדי שנוכל לקבל חזרה את הרכב הפרטי שלנו. כך בדיוק יש לפעול כאשר השמשה הקדמית נשברת.

  יש ברשותכם רכב חדש או ישן? אין זה משנה, שכן כולנו זקוקים לטווח ראייה רחב בעת הנהיגה. בהתאם, כאשר השמשה הקדמית נסדקת או נשברת, יש לתקן בעיה זו בהקדם. בין אם מדובר בתיקון קטן בלבד או תיקון משמעותי הדורש החלפה בשמשה אחרת, שיתוף פעולה עם אנשי המקצוע של חברת ברוך ובניו – זגגות רכב בע"מ יעניק לכם את התוצאה הרצויה: החל משמירה על ערכו של הרכב בזכות שמשה מקורית לצד מתן אחריות לשנים רבות, הציוד בו אנו משתמשים יבטיח לכם חזרה מלאה לשגרת יומכם – בהקדם.

  אין ספק שהרכב שלנו הוא אחד המוצרים יקרי ערך ברשותנו. בהתאם, ואם מתרחשת תקלה קטנה או גדולה – יש לפנות אל חברה מקצועית במקום לחכות ולהמתין עד שהבעיה תצמח לממדים משמעותיים. אנו, בברוך ובניו, נשמח לעמוד לרשותכם: החל משמירה על בטיחות הנהג ועד לסטנדרט עבוד ללא פשרות – צרו עמנו קשר עוד היום.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

   שירותים נוספים

   תיקון חלון גג

   לאורך השנים האחרונות, נדמה כי רכב פרטי הוא מוצר צריכה...

   קראו עוד

   סאנרוף לרכב

   סאנרוף לרכב ישדרג את חווית הנהיגה שלכם. נוהגים עם אותו...

   קראו עוד

   שמשות לרכב – החלפה ותיקון

   תיקון שמשות לרכב או החלפתן הן חלק מהשירותים אותם מציעות...

   קראו עוד